Potrubní pošta v češtině Potrubná pošta po slovensky Polski
Wyłączne przedstawicielstwo systemów poczty pneumatycznej Sumetzberger

Pneumatický dopravní systém - potrubní pošta

Skupina ®PROFITERM

  • Telefon: +420 595 222 111
  • Fax: +420 595 222 100
  • E-mail: obchod@profiterm.com
Tisk

Potrubní pošta v Uherském Hradišti


V Uherskohradišťské nemocnici jsme zahájili realizaci systému potrubní pošty.

V Uherskohradišťské nemocnici jsme začátkem roku 2018 zahájili realizaci výstavby systému potrubní pošty. Tím se rozšíří stávající počet nemocnic na Jižní Moravě, ve kterých dojde k usnadnění a urychlení přepravy zásilek jako např. laboratorních vzorků, léků nebo dokumentů (ve speciálních přepravních pouzdrech).

Podle požadavků nemocnice budou mimo jiné propojeny pracoviště s urgentními nároky. Konkrétně se jedná o mikrobiologie, transfúzní stanici, centrální objekt I. a nově budovaný centrální objekt II. Nejmodernější technologie potrubní pošty bude také rovněž vybavena instalací laboratorní stanice s automatickou vykládkou vzorků. Transporty vzorků do laboratoří budou zajišťovány prioritně a dojde ke značnému zkrácení času ve zpracování výsledků.

V současné době jsou prováděny v areálu nemocnice stavební práce a také výkopy a prostupy potřebné pro bezpečné uložení potrubní pošty do země mezi jednotlivými budovami.

Spuštění systému potrubní pošty po letních prázdninách ulehčí práci zdravotnickému personálu, ušetří čas lékařům a především zkrátí dobu čekání pro pacienty.

Fotogalerie z nemocnice v Uherském Hradišti

Po kliknutí se zobrazí zvětšenina.

Potrubní pošta v Uherském Hradišti Potrubní pošta v Uherském Hradišti